poniedziałek, 20 października 2008

dla chłopca i dziewczynki

robie drugie podejscie z tym postem, bo raz, żew tamtym zdjęcia do bani, to jeszcze... pełno spamu się naładowało do komentarzy, teraz mam już moderację, żebycie oglądać tego nie musieli. A więc, kto juz skomentował, może zrobić to jeszcze raz:) A było to tak, proszono mnie o karteczki dla szesciolatków, chłopaka i dziewczynki. Nie miałam koncepcji wcale ale przypomniał mi się kursik Agnieszki na kartkę z budką dla ptaszka, oto co wystrugałam:A potem jeszcze mnie olsniło, że w Babim Lecie odbiłam sobie piękny stempelek sukni balowej i tak wykorzystałam ten motyw:


mam nadzieję, że dzieciaczki będą zadowolone:)

6 komentarzy:

karola-2008 pisze...

Och śliczne te Twoje karteczki. Też odbijałam tę suknie ale jeszcze nie zrobiłam z nią kartki. Muszę też się wziąźć do pracy.

rudlis pisze...

No więc wpisuję się po raz drugi :))) Śliczne karteczki wykonałaś i dla dziewczynki i dla chłopca!

Anonimowy pisze...

Dawno mnie u ciebie nie było. Ale ty pracowita jesteś...zwłaszcza ten tort mnie powalił...szkoda szafy...ładna była....A kartki niektóre już mają solenizantów hihi a inne dopiero dostaną...podobały sie a jakze...Będe miala zamowienie na deseczkę lub co inszego do kuchnie w kolorze czekolady lub pomarańczy...wiesz kto? Twoja wielbicielka swatowa...

almadr pisze...

śliczne, bo mają swój klimat. ten pomysł z domkiem słodki jest a stempelek z sukienką superowy.

Flora pisze...

świetne karteczki!!! Bardzo mi się podoba ta z suknią balową!!! uroczy pomysł dla małej księżniczki... cuudna!!!

Jenny pisze...

lovely ribbon and lace - thanks for linking my blog candy,
jenny

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...