niedziela, 9 maja 2010

randka...

... z historią, z Krakowem no i z... mężem, oczywiscie:)
Miał to być zwykły wypad do Krakowa, więc nawet aparatu nie zabieralismy, i tu zrobiliśmy straszny błąd... zdjęcia, jakie pokażę pochądzą zatem albo z netu albo z komórki mojego męża...
Wszystko zaczęło sie od tego, że przez przypadek trafiliśmy na Kazimierz... nie po raz pierwszy, ale poprzednio po prostu zwiedzaliśmy i mało było czasu "dla nas". Wczoraj było inaczej... najpierw targ staroci, potem spacer, lody, no i... obiad na Szerokiej 1. To niezwykła restauracja, mieszcząca się w dawnych pomieszczeniach "Składu towarów różnych Chajima Kohana", pracowni krawca Szymona Kaca, Stolarni Benjamina Holzera i sklepu spożywczego Stanisława Nowaka.
(zdjęcie stąd)
Nie zobiłam zdjęć komórką we wnętrzu wiedząc, że do niczego by sie nie nadawały, więc trzeba będzie wrócić tam:) A jest co oglądać... przpiękne zdobione drzwi - tajemnicza brama, zabytkowy piec, stara maszyna do szycia, stare szyldy, przedmioty, których przeznaczenia długo by dochodzić...
Po pysznym obiedzie w "Dawno temu na Kazimierzu" rynek, obowiązkowe księgarnie i... Cafe Camelot, mój magiczny zakątek Krakowa... tutaj już pstrykałam komórką, więc jakieś zdjęcia są:)
No i przez cały ten czas cudna pogoda, cudna atmosfera, bo to Kraków właśnie:)
Pozdrawiam cieplutko, Lili

niedziela, 2 maja 2010

zaklinanie lata

Witam Was serdecznie! Mam dziś dość trochę do pokazania, bo kobieta zmienną jest i... znów zrobiłam kilka biżutków... Na początek zwabianie lata a własciwie... wiosny:), bo pogoda nie dopisuje, zdjęcia cudem zrobione...prawda, że wygladają jak sałatka owocowa?

są również kolczyki do kompletu:

udało mi się również zrobić coś w tematyce marynistycznej, bo już za 4 tygodnie czeka nas kurowanie się nad Bałtykiem:)))

bardzo przepraszam, ze zdjęć jest az tyle, ale nie mogłam się zdecydować, które wybrać:)


no i jeszcze jedna sprawa, baaaardzo miłą niespodziankę zastałam wczoraj na blogu mamajudo , bo wygrałam takie cacko w jej kwietniowym candy:)))Dziękuję Mamajudo i wszystkim, którzy dali radę dotrzeć aż tutaj:))) Miłego weekendu aż do wtorku:)))
Buziaki, Lili

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...