piątek, 27 listopada 2009

wreszcie papierki

nareszcie wracam do scrapowania. a to za sprawą silnej grupy pod wezwaniem z Heliosa oraz Mamy Endiego , która byla uprzejma przytachać ogromniastą walizę pięknych rzeczy, a niektóre z nich nawet rozdać:))) zakupiłam skromnie kilka papierków i jeden zestaw, ale machina poszła w ruch:))) zaczęło się niewinnie od kilku świątecznych karteczek, które wkrótce pokażę, choć przy takich pięknosciach Bożonarodzeniowych na Waszych blogach to nie ma czego pokazywać... aż wreszcie poproszono mnie o wykonanie katki dla pana kończącego lat 70. Miała być jasna i optymistyczna, kwiatki były dozwolone:))) oto co powstało:
nie wiem tylko dlaczego na zdjeciu kartka jest krzywa, bo w rzeczywistoci jest prosta, no ale gdy robi się zdjęcie na minutę przed wyjciem do przedszkola z trzylatkiem wszystko jest możliwe:)


pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu:)))
L.

wtorek, 24 listopada 2009

cytryny

zakochałam się w tych cytrynach. prawie nie zdejmuję ich z siebie, a w przygotowaniu jeszcze bransoletka:)))


chciałam wam jeszcze pokazać kilka innych pracek...
wisior zrobiony z kwarcu różowego i moich ukochanych turmalinów...


wisior z onyksu, kwarcu i srebra


oraz bransoletka i zawieszka z howlitu:)


pozdrawiam serdecznie zaglądaczy i komentujących:)))

niedziela, 22 listopada 2009

prezenty...

w czwartek obchodziłam swoje urodziny. pamiętały o nich dwie przewspaniałe dziewczyny, dziękuję wam za to:) chciałam pochwalić się tym, co od nich dostałam... karteczka i aniołek są od Noalii a kolczyki z onyksami od Ani:)buźka dla wszystkich, L.

piątek, 13 listopada 2009

granatobranie part 2:)

wiem wiem, zdjęcie straszne (i takaż pogoda), ale chciałam Wam kochani pokazać kolczyki jakie zrobiłam do wisiora granatobranie...

to tyle na dzisiaj, spokojnej nocy:)))

środa, 11 listopada 2009

nadal filc...

dzis korale turkusowo - brązowe i w kolorach ziemi z lawą i howlitem, dosć długie:).pozdrawiam wszystkich serdecznie i szybko znikam, bo czasu jak na lekarstwo, a choroba jakas chce mnie złamać, ale nie daję się, nie daję...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...